Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

NAŠE VÝSLEDKY

                        

                                                                                    KATKA a LARA

                                                    

Lara je kříženkyně knírače a ričbeka a jako knírač vypadá, ale povahou se spíš podobá lvíčkovi, který se rád vyhřívá na slunci, ale nerad pracuje :)) Katka přesto vytrvala a podařilo se jim udělat zkoušku ZOP. Nyní se připravují na zkoušku ZZO, a nejvíc ze všeho má Lara ráda překážky.


                                                                                         PEPÍK a ÁJA

                                     

 Pepík přišel s Ájou v době, kdy jí bylo půl roku a bylo to velice sebevědomá labradorka. Až tak, že občas na Pepíka chtěla použít i svoje zoubky :) Pepík se chvíli rozkoukal a pak pochopil, že vůdce smečky musí být on, ne jeho bílá princezna a rázně zakročil. Začátky byly svízelné, ale dnes je Ája již matkou, na cvičák chodí také její dcera Elinka a Ája má složeny zkoušky ZOP, ZZO a připravuje se na BH. Elinka zatím chodím na socializaci a základní poslušnost do štěňátek.                                      


                                                                                  KATKA  a  RICKY

                                                                     

Katka proletěla mým kurzem doslova jako raketa, koňařka, takže velmi šikovná a navzdory tomu, že měla prvního pejska, zvládla na necelý rok výcviku dokonce 3 zkoušky - ZZO, ZOP a ZPU 1. Potom se musela bohužel z Brna odstěhovat, a tak  nám zbyla jen vzpomínka na tento šikovný tým.


                                                                           ANDREA a ROXANKA      

                                                                    

Andrejka přišla s Roxankou s tím, že se ričbek určitě nic naučit nemůže a první dvě hodiny to tak i vypadalo :) Ale Roxanka byla naštěstí žravá a panička dostatečně urputná a tak se společně dopracovaly až ke zkoušce ZOP. V současné době hlídá Roxanka kočárek :)


 

                                                                            RADEK  a  AVALON

      

Radek přišel s Avonkem na doporučení mých přátel, chovatelů briardů (NOVARRO), a i když doma už psa měli, je tento první, se kterým Radek cvičí. Začátky nebyly lehké, ale Radek vše zvládl, zakousl se do toho a dnes tento tým je bez nadsázky jedno tělo  - jedna duše. A úspěchy? Avonek má zloženo ZZO, ZOP, BH a připravují se nyní na zkoušku ZPU 1. A hlavně je baví spolu pracovat a vyjít si do party stejně postižených lidí :)


                                                                                PAVLA  a   RUBBY

    

Pavla s Rubbinkou patří k mojí úplně první partě "kurzistů" a přestože je to její první pes, zvládla výchovu štěňátka a následně výcvik puberťačky naprosto s přehledem.  Složené zkoušky ZOP a ZZO hovoří za vše, nyní se holky připravují na zkoušku BH. A že toto plemeno není jednoduché, ale má svou hlavičku, nám Rubbinka ukázala mnohokrát v rámci přivolání, lehání v mokru či blátě a jiné libůstky. Vyrostla z ní silná, krásná a temperamentní dáma a hlavně vychovaná "dáma" a to je hlavní. 


                                                                             PETR   a  DAK

                                

Petr s Dakem přišli už v "kojeneckém věku" (tedy Daka), a třetí rok spolu navštěvují kurz a dosáhli již celé řady úspěchů. Na svém kontě mají zkoušky ZZO, ZOP, ZPU 1, Bh, IPO V a v současné době se připravují na zkoušku ZVV1 a uchovnění Daka. Petr měl zájem i o trénink stop a zajištění figuranta na obrany a díky pilné práci se jim opravdu daří. Z Daka je vychovaný, poslušný a příjemný pes, který chodí venku na volno a je neagresivní k ostatním pejskům. 


                                                    SIMONA  a  ZAKK

                                      

Do kurzu poslušnosti přišla Simona  se Zakkem (pejsek z útulku s nejasnou minulostí) v době, kdy se Zakk  chtěl hlavně prát s pejsky, neměl důvěru k chlapům a nehodlal si na povel lehnout (to už měl za sebou 2 ukončené kurzy poslušnosti na jiném místě).  Dnes má Zakk  složeny zkoušky ZOP a ZZO, připravují se na zkoušku ZPU 1 a Bh.


                                                               SYLVA  a  BARY

                                 

Do kurzu poslušnosti chodí druhým rokem, Bary je velmi šikovný a vnímavý, bohužel má problém se srdíčkem a tak se nemůžou věnovat obranám a skládání vyšších zkoušek. Bary má složeny zkoušky ZZO, ZOP, v současné době se připravují na zkoušku BH a ZPU 1. 


TOPlist